Prawdziwy hit wśród kostiumów kąpielowych

Obecnie w sklepach bez problemu znajdziemy stroje kąpielowe zarówno jednoczęściowe, jak i bikini, które dobrze ukrywają niedoskonałości ciała. Mimo tak sporego wyboru to jednak zupełnie inny typ stroju kąpielowego zyskuje powoli coraz więcej zwolenniczek niezależnie od posiadanej przez nie figury.

Czym jest tankini?

tankini na fiszbinachNie zawsze w pełni czujemy się komfortowo w stroju kąpielowym. Wynika to z wielu przyczyn i nie zawsze są one związane z kompleksami. Niektóre z nas po prostu nie lubią nadto eksponować swojego ciała. Dlatego w poprzednich sezonach królowały głównie zabudowane stroje kąpielowe, jednak w tym roku prawdziwym hitem są tankini na fiszbinach które potrafią doskonale podkreślić zalety każdej sylwetki i ukryć to, co chcemy aby ukryte pozostało. Tankini to stroje dwuczęściowe jednak zamiast stanika mamy tutaj coś w rodzaju koszulki. Co więcej góra może być zarówno przylegająca do ciała, jak i zwiewna, a bluzki stanowiące część tego stroju mogą same w sobie przypominać najmodniejsze kreacje sezonowe na przykład będąc falbaniastymi hiszpankami. Inne z kolei swoim wyglądem przypominają tuniki. Wybór jest zatem tak duży, że każda z pań bez problemu dopasuje coś dla siebie. Stroje tankini występują także w wersji z fiszbinami co z pewnością będzie sporą zaletą dla pań z dużym biustem lub tych chcących go ładnie wyeksponować.

Ten rodzaj stroju składa się nie tylko oczywiście z bluzki, ale również majtek. Są to najczęściej dopasowane figi kąpielowe z wysokim stanem, które jak wiemy rewelacyjnie wręcz unoszą pośladki niwelując przy tym widoczność cellulitu nierzadko do zera. Jak też nietrudno się domyślić bluzka od takiego stroju może nam również posłużyć, jako część outfitu w upalne dni. Stroje tankini to również świetny wybór dla pań w ciąży.