Profesjonalne usługi – drukarnia cyfrowa

Nasza firma oferujemy wszechstronne i kompleksowe usługi poligraficzne i projektowe na najwyższym poziomie. Zadowolimy i ucieszymy nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta jest niezmiernie bogata. Nasze biuro cieszy się wielką renomą wśród nabywców. Stało się to możliwe dzięki jej poświęceniu, wysiłkowi,  rzetelności, punktualności w wykonywaniu zleceń oraz systematyczności. Ponadto nasza firma jest uczciwa i sumienna w realizowaniu otrzymanych zamówień. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby, pragnienia, preferencje oraz wymagania każdego klienta. Nasi pracownicy charakteryzują się odpowiedzialnością oraz zaangażowaniem w realizowaniu powierzonych im zadań. Pomimo tego, że Łódź jest miejscem, w którym zlokalizowane jest nasze biuro, świadczymy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi dla klientów z całej Polski.

Projektowane przez nas wizytówki mogą być następującego rodzaju: tłoczone, plastikowe, folia soft, folia mat, expressowe wykonane w ciągu 24 godzin, lakierowane UV, wykonane z błyszczącej folii oraz tworzone na papierze kredowym.
Wizytówki papierowe są zabezpieczane odpowiednio specjalną, błyszczącą folią. Kierowane są do bardziej wymagających klientów. Wyróżniają się trwałością oraz eleganckim wyglądem. Dzięki folii, kolory zostają dodatkowo podkreślone. Dlatego takie wizytówki są chętnie wybierane przez salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne i salony urody. Intensywne barwy pełnią w takim przypadku jeszcze ważniejszą rolę. Dodatkowo dzięki swojej wysokiej trwałości, mogą być świetną alternatywą dla popularnych ulotek. Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 3-4 dni (niezależnie od wielkości oraz ilości nakładów). Druk może być jedno- lub dwustronny. Wizytówka tworzona jest na papierze kredowym. Można zamówić ją w każdym kolorze. Uszlachetniona zostaje poprzez błyszczącą folię. Znajdziesz u nas wiele oryginalnych wzorów.

Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Zajrzyj na stronę internetową firmy.