Prowadzenie sklepu z akcesoriami pneumatycznymi

 

Odkąd tylko pamiętam zawsze chciałem mieć swój własny sklep. Oczywiście zawsze coś stawało mi na drodze – czasem nie miałem pieniędzy, czasem miałem tak fajną pracę, że nie chciałem z niej rezygnować. Ostatnio jednak wszystko zaczęło układać się po mojej myśli.

Dokładnie pół roku temu otworzyłem sklep z akcesoriami pneumatycznymi

akcesoria pneumatycznePoczątki nie były lekkie, ale od samego początku wiedziałem, że tak to właśnie będzie wyglądało. W końcu nikt nie wchodzi do biznesu z już wyrobioną bazą klientów w miejscu, o którym każdy wie, że można tam kupić dane produkty. Już od pierwszego dnia dużo inwestowałem w marketing – wiedziałem, że ludzie muszą dowiedzieć się o tym, że mój sklep musi stać się bardziej rozpoznawalny. Wiedziałem, że moje akcesoria pneumatyczne są dobrej jakości, tak samo jak ceny były na bardzo niskim poziomie. Co jednak z tego wszystkiego, skoro ludzie nie wiedzieli o istnieniu mojej firmy? Na szczęście marketing zrobił kawał dobrej roboty – już po miesiącu ruch w moim sklepie był tak duży, że spokojnie wyszedłem na spory plus. Przyznam, że nie spodziewałem się, że stanie się to tak szybko. Raczej byłem przygotowany na to, że przez pierwsze miesiące będę żył z oszczędności, które zebrałem z poprzedniej pracy. Na szczęście było nieco inaczej – szybko zatrudniłem dwóch pracowników i zacząłem zastanawiać się nad innego rodzaju biznesami. W końcu skoro miałem żyłkę do interesów, to nie powinienem poprzestawać jedynie na jednej działalności gospodarczej – mogłem zajść w życiu znacznie dalej.

Nie myliłem się nawet przez moment. Jak tylko zacząłem rozwijać moją firmę zrozumiałem, że jestem do tego stworzony. Błędem było to, że tak długo odwlekałem przejście na swoje – prawdopodobnie do tej pory na spokojnie byłbym już milionerem.

Więcej informacji można znaleźć na k-h.pl