Przepiękna i nowoczesna firana

Otwierając swoją firmę wiedziałam już jak chcę, aby wyglądał mój gabinet. Jestem dekoratorem wnętrz dlatego zależało mi na tym, aby zarówno wnętrze mojego centrum dowodzenia, jak i cała firma prezentowały się oryginalnie, stylowo i jednocześnie bardzo przytulnie.

Rewelacyjna firana do biura i nie tylko

nowoczesne eleganckie firankiKiedy wyobrażamy sobie biuro przede wszystkim oczyma wyobraźni widzimy pomieszczenia pomalowane na biało i wyposażone w proste meble. Na oknach przeważnie spotkamy wiszące żaluzje i może parę kwiatów dla ozdoby na parapetach. Ogółem całość prezentuje się dosyć surowo i mało przytulnie. Oczywiście nowoczesne biura mają znacznie więcej bajerów sprawiających, że praca staje się prawdziwą przyjemnością i właśnie o takim biurze marzyłam. Postanowiłam, że będzie ono bardzo przytulne dlatego między innymi zrezygnowałam z jakichkolwiek żaluzji i rolet, a na ich miejsce powiesiłam nowoczesne eleganckie firanki. Same w sobie prezentowały się naprawdę wyśmienicie, a kiedy zawiesiłam je w końcu w swoim biurze idealnie dopełniły cały charakter i atmosferę, jaką chciałam oddać w moim miejscu pracy. Firanki te nie były jakoś specjalnie wymyślne. Było to połączenie prostoty i elegancki z delikatnym akcentem kolorystycznym. Wiedziałam, że doskonale sprawdzą się one w moim biurze albowiem bardzo podobne firany mam u siebie w domu w salonie. Dobra jakość materiału sprawiała, że firanki zapewniały nie tylko przytulny wygląd i wygłuszały efekt echa, ale także dobrze chroniły przed słońcem.

Takie firanki często możemy spotkać w internecie na stronach z produktami homemade, ale także u największych producentów firan. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych upodobań, czy może wpadło nam w oko coś, co znaleźliśmy w jakimś sklepie, czy też pragniemy mieć firany jedyne w swoim rodzaju wykonywane na specjalne zamówienie.