Psychoterapia czyni cuda

Andrzej był zwykłym szarym mieszkańcem Krakowa jakich wiele w tym krakowskim grodzie. Jego życie niczym nie odbiegało od życia kolegów z biura. Chodzili wszyscy razem na przerwy, palili te same papierosy, tak samo krytykowali kierownictwo. Jednak Andrzej czymś się różnił od swoich kolegów.

Psychoterapia u specjalisty jest bardzo ważna w leczeniu chorób psychicznych.

psychologAndrzej był chory. Chory psychiczne trzeba dodać. Andrzej cierpiał na depresję i co czwartek udawał się do gabinetu psychologicznego w Krakowie. Jego gabinet psychologiczny prowadzi jeden z lepszych psychologów. Jego psycholog leczył wiele znanych osób z pierwszych stron gazet i na temat leczenia depresji oraz nerwicy. Ma on swoje specyficzne sposoby na psychoterapię. Jednak stosowana przez niego psychoterapia bardzo dobrze wpływa na leczenie depresji i leczenie nerwicy. U Andrzeja w znaczy sposób widać poprawę, już nie jest tym człowiekiem, którym był jakieś pół roku temu, kiedy codziennie miał nowy pomysł na to jak się zabić i żeby zrobić to skutecznie, bo wszystkie jego próby na szczęście dla jego bliskich, których jednak zbyt wiele nie ma okazały się nieudane. Andrzej chorował na depresję już jako dziecko, ale wtedy nikt tego nie zauważał i było to po prostu lekceważone przez bliskich. Dlatego dwadzieścia lat później to wszystko wróciło ze zdwojoną a nawet ze strojoną siłą.

Jednak Andrzej ma silną wolę i dużą chęć wyleczenia się przez co każda wizyta czyni u niego widoczne postępy i już niedługo będzie mógł odstawić swoje leki i wrócić w pełni do życia z którego się momentami wycofywał, żeby do niego teraz powrócić i cieszyć się każdym dniem. Bo dla osób chorych na depresję każdy dzień jest czymś nowym i czymś co zawsze jest odnotowane w pamięci z pozytywnym skutkiem.