Reklama w postaci parasola

W zeszłym roku przeprowadziliśmy się z mężem nad polskie morze. Kupiliśmy tu położony blisko plaży lokal, w którym otworzymy małą restaurację. Zawsze marzyła mi się restauracja z widokiem na morze. Na początku zaczniemy od prostych, lekkich dań, a potem zobaczymy, w którym kierunku rozwinie się nasze menu. Większość miejsc w restauracji będzie umiejscowionych na świeżym powietrzu.

Parasol z nazwą restauracji

parasole reklamoweOd kiedy pamiętam zawsze ciągnęło mnie nad morze. Uwielbiam wodę i plaże oraz morski klimat. Dlatego w zeszłym roku podjęliśmy z mężem decyzję o przeprowadzce. Kupiliśmy dom blisko plaży i nabyliśmy atrakcyjnie położony lokal, który teraz przygotowujemy pod restauracje. Będzie to restauracja z lekkim, zdrowym jedzeniem, opartym o różnego rodzaju sałatki, ryby czy owoce morza. Z czasem na pewno poszerzymy menu. Z racji tego, że większość stolików umiejscowiliśmy na zewnątrz, potrzebna nam była solidna ochrona przed piekącym słońcem. Przydatne okazały się parasole reklamowe, na których widnieje logo i nazwa naszej restauracji. Załatwiliśmy tym samym dwie sprawy za jednym zamachem, mamy bowiem nie tylko wspaniałą reklamę, ale też skuteczne zadaszenie. Parasole są bardzo duże i skuteczni osłaniają zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów a ich sztywność sprawia, że wiatr nie jest w stanie w żaden sposób ich wygiąć ani przewrócić. Na noc parasole składamy, a zimą je po prostu będziemy gdzieś chować. 

W tym roku spełniłam swoje marzenie. Nie tylko mieszkam nad morzem, ale właśnie jestem w trakcie przygotowywania do otwarcia własnej restauracji. Będzie to nieduży lokal ze zdrowym jedzeniem, położony blisko plaży. Większość stolików stoi na zewnątrz i specjalnie do nich zamówiliśmy duże parasole chroniące przed słońcem i deszczem.