Rewelacyjna lampka skip hop dla mojego dziecka

Każdy z nas wie, że małe dzieci często boją się ciemności. Wolą spać przy zapalonym świetle, dzięki czemu czują się pewniej i bezpieczniej. Wiadomo, że w ich szafie nie chowa się żadne potwór, pod łóżkiem również nie, ale małych dzieci się do pewnych rzeczy nie przekona.

Skip hop – rewelacyjna firma z produktami dla dzieci

skip hopOstatnio zabrałam nawet jeździk z pomieszczenia dziecięcego, żeby mój maluch nie wyobrażał sobie, że i on się porusza dzięki jakimś magicznym siła. Jednak to niewiele dało. Mateusz nadal chciał spać przy zapalonym świetle. Mnie to trochę denerwowało, ponieważ lubię spać w całkowitej ciemności, a światło z pokoju naprzeciwko mi przeszkadzało. Nie mogłam jednak zgasić światła własnemu dziecku. Myślałam, ze może rowerki dla dzieci się sprawdzą, ponieważ maluch się zmęczy i zaśnie nawet nie patrząc na światło lub jego brak, ale to jednak nic nie dało. Musiałam myśleć dalej. W końcu przeglądając liczne sklepy internetowe natknęłam się na firmę skip hop. Miałam od nich parę ubranek dziecięcych, jednak moją uwagę przykuła nocna lampka. Była ona w kształcie zwierzaków, a do tego dawała delikatne, mleczne światło. Dzięki temu w pomieszczeniu nie było całkowicie ciemno, ale też lampa nikomu nie przeszkadzała. Od razu mi się ona spodobała, więc zamówiłam ją z internetu.

Przyszła na czas, a przesyłka nie była droga. Mateuszkowi to rozwiązanie też się spodobało i wolał nową lampę skip hop od swoje starej lampki. Dzięki temu szybciej zasypiał i może w końcu przestanie bać się ciemności. Mam nadzieję, ze tak się stanie w przyszłości.

Jeszcze więcej przeczytasz na http://www.twoja-przygoda.pl/kat/86/skip-hop.html