Różne modele papierosów elektronicznych

Niegdyś papierosy elektroniczne wyglądały niczym zwykłe papierosy. Miało to pomóc palaczom w rzuceniu nałogu. Mieli oni wrażenie, że palą zwykłego papierosa, a tak naprawdę palili elektronicznego. Dzisiaj można kupić już naprawdę przeróżne e-papierosy.

papierosy elektroniczneJednak większy wybór dla niektórych jest czymś pozytywnym, a dla innych jest sporym kłopotem. Wiele osób zaczyna zastanawiać się bowiem nad tym czym różnią się takie papierosy od siebie, jakie są ich wady i zalety, a także jakie są rodzaje takich papierosów. Warto wiedzieć, że papierosy elektroniczne różnią się nie tylko wyglądem, ale także naprawdę wieloma innymi cechami. Palacz będzie miał do wyboru analogowy mini papieros, eGo oraz mody.
Pierwszy model jest mały oraz niezwykle zgrabny, jednak tak naprawdę ma sporo ograniczeń związanych z akumulatorem oraz kartomizerem. Jest użyteczny tylko z PCC. Jeśli chodzi o e-papierosa eGo to ma on naprawdę bardzo pojemną baterię, a także bardzo uniwersalną konstrukcję. Jest wielkości małego cygara. E-papieros w typie mody jest bardzo funkcjonalny. Ma on największą pojemność baterii oraz daje palaczowi najlepsze doznania smakowe. Jeśli chodzi o ich wygląd to w niczym nie przypomina on tradycyjnych papierosów.
Jeśli chodzi o e-papierosy mini to one najbardziej są zbliżone rozmiarem do tradycyjnych papierosów. Jednak mają małą pojemność baterii. Warto zatem kupić od razu papierośnicę, która tak naprawdę jest ładowarką. Jeśli zużyjemy trochę papierosa to wówczas wkładamy go do opakowania, a tam się on ładuje. Jest to niezywkle dobre rozwiązanie. Papieros zawsze będzie gotowy do użycia. Oczywiście trzeba także pamiętać o zasilaniu dla tego właśnie urządzenia, czyli papierośnicy. Jeśli o nich zapomnimy i będą one rozładowane to wówczas musimy liczyć się z tym, że nasz papieros także nie będzie naładowany.

Dla kogo ten typ urządzenia będzie najlepszy? Przede wszystkim wersję mini powinny wybrać osoby, które paliły do 15 papierosów dziennie. Powinny z nich skorzystać osoby, które cenią łatwą obsługę oraz dla których wygląd e-papierosa oraz jego rozmiar ma znaczenie.