Rozwój gabinetu – mezoterapia igłowa

Od dawna zastanawiałam się w jaki sposób mam rozwinąć swoje skrzydła i swój gabinet kosmetyczny. Świadczyłam usługi już od kilku dobrych lat, miałam grono swoich stałych klientów, ale nie mogłam spocząć na laurach. Musiałam się rozwijać, pójść w jakimś nowym kierunku. Razem z moją pracownicą, która jest dla mnie niczym moja prawa ręka zapisałam nas na kurs – szkolenie z mezoterapii igłowej. 

Wysoka jakość szkoleń z mezoterapii igłowej w Warszawie 

szkolenie mezoterapia igłowa warszawaWiedziałam, że my pracujemy w salonie od lat i nadal tutaj będziemy. Wiedziałam też, że jesteśmy gwarantami wysokiej jakości, dlatego też zdecydowałam się na to, aby taki kurs nam wykupić. Byłam szczęśliwa, że na miejsce naszego szkolenia wybrałam Warszawę, bo znalazłam naprawdę świetny salon i doświadczoną kadrę, która miała nas wszystkiego nauczyć. Podobało mi się także to, że mogłam zapłacić w ratach za usługę jaką było szkolenie mezoterapia igłowa warszawa tego dnia przywitała nas wyjątkowo słonecznie. Sam salon miał miejsce w centrum, więc nie musiałyśmy nigdzie daleko jeździć. Pani prowadząca szkolenie wywarła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Widać było, że jest to ekspertka w swojej dziedzinie. Wie co mówi, wie o czym mówi i chce abyśmy my także się nauczyły. Mi najbardziej podobały się zajęcia praktyczne, kiedy to na modelce pokazywała w jaki sposób poprawnie wykonywać całość zabiegu, jak rozmawiać z klientką, aby czuła się bezpiecznie. 

Ważnym aspektem był dla mnie także moment, gdy nasza ekspertka powiedziała nam w jaki sposób mamy dbać o czystość i higienę produktów, które używamy do zabiegu. Teraz już w ogóle mam pewność, że nasze klientki będą w dobrych rękach podczas zabiegu mezoterapii igłowej w moim gabinecie. Po takim szkoleniu mogę powiedzieć, że jestem dobrze przygotowana.