Składane garaże z blachy

Pozostawianie samochodów na otwartej przestrzeni przy placu budowy nie wydawało nam się zbyt rozsądnym pomysłem. Zapylenie, zwłaszcza w lecie, było ciągle wysokie, a pracujące maszyny mogły z łatwością spowodować uszkodzenie samochodów. W pobliżu nie było jednak żadnego miejsca parkingowego, na którym załoga mogłaby pozostawiać samochody bezpiecznie.

Tymczasowe garaże na samochody osobowe

garaże blaszane podkarpacieNa pomysł wykorzystania tymczasowych garaży z blachy wpadliśmy przypadkiem, podczas wyznaczania przestrzeni pod blaszaną halę, która była konstrukcyjnie niemal identyczna jak owe garaże, aczkolwiek większa. Postawienie rzędu takich garaży było kwestią kilku godzin, dlatego też zdecydowaliśmy się zainwestować nieco w miejsca parkingowe, i zamówić tyle zestawów garaży tymczasowych, ile było potrzebne dla wszystkich samochodów posiadanych przez załogę. Chcieliśmy jednak zamówić wyłącznie fabrycznie nowe garaże blaszane Podkarpacie ma wiele firm produkujących takowe, więc mieliśmy w czym wybierać. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na garaże pochodzące od tego samego producenta co nasze hale tymczasowe, gdyż pozwalały one na swobodne łączenie konstrukcji ze sobą i ewentualną rozbudowę. Te garaże, jak większość podobnych konstrukcji, należą do banalnie prostych do postawienia w wybranym miejscu, nie wymagają zabetonowania w podłożu i w razie potrzeby mogą być łączone z większością systemów zabudowań tymczasowych.

Blachy, z których wykonane są zewnętrzne ściany, są natomiast trwałe, dobrze zabezpieczone przed korozją i niszczeniem, aczkolwiek w dalszym ciągu są lekkie i mogą być z łatwością przenoszone ręcznie bez większego wysiłku. Owe garaże sprawdziły się świetnie jako uzupełnienie tymczasowych zabudowań w inwentarzu, więc są stałym elementem wyposażenia podczas wykonywania każdego projektu.