Skórzany pokrowiec na telefon

Telefon komórkowy to wyposażenie, bez którego większość populacji nie wyobraża sobie życia. Każdego roku na rynku pojawiają się nowe, ulepszone modele smartfonów, a ich ceny sięgają już blisko dziesięciu tysięcy złotych. Niestety, wypadki się zdarzają i upuszczenie tak drogiego telefonu może skutkować kosztowną naprawą. Jak tego uniknąć?

Skuteczna ochrona telefonu

pokrowiec do telefonuSilikonowe obudowy na telefon ochronią go przed upadkiem z małej wysokości, jednak jego ekran nie ma żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Ochronne szkła często nie spisują się wystarczająco dobrze i w efekcie musimy zapłacić kilkaset złotych za wymianę wyświetlacza. Najlepiej spisuje się ochronne etui z klapką, które osłania całą powierzchnię smartfona. Do wyboru mamy różne modele ze specjalnymi dodatkami. Ciekawym rozwiązaniem jest pokrowiec do telefonu połączony z portfelem, który ma specjalne miejsca na karty kredytowe, monety, banknoty i inne ważne dokumenty. Wygląda gustownie, poszycie jest wykonane z jakościowej skóry naturalnej dostępnej we wielu kolorach. Innym rozwiązaniem jest pokrowiec, który można przyczepić do paska spodni, kiedy nie mamy wolnego miejsca w torebce lub kiedy telefon jest większych rozmiarów i nie mieści się do kieszeni. Wszystkie rodzaje etui są produkowane ręcznie i dostosowane do rozmiarów topowych modeli różnych firm produkujących telefony komórkowe. Cena jednego egzemplarza wykonanego z wysokiej jakości materiałów wacha się w granicy kilkudziesięciu złotych.

Pokrowiec na telefon to jego skuteczna ochrona przed ewentualnym upadkiem. Dodatkowa warstwa chroniąca ekran posiada także miejsca na karty płatnicze lub ważne dokumenty – wówczas zawsze mamy je przy sobie. Lepiej zabezpieczyć swój telefon dobrym etui, niż płacić później mnóstwo pieniędzy za naprawę uszkodzonej obudowy lub matrycy.