Słucham?

Słucham?, Proszę? – Jeżeli to są słowa, których używasz bardzo często, to oznaka, że albo ktoś mówi zbyt cicho albo masz problem ze słuchem. W pierwszym przypadku wystarczy poprosić naszego rozmówcę o głośniejsze mówienie. W drugim natomiast należałoby się zastanowić, co dalej.

I tutaj znowu pokazują się dwie możliwości – udać się do specjalisty od słuchu lub też samemu przedsięwziąć kroki ku lepszemu słyszeniu. Bez paniki, nie trzeba pchać do uszu żadnych wacików, patyczków czy zakraplać ich specjalnymi kroplami, po których odczuwa się dyskomfort. Wystarczą po prostu tabletki. Wystarczy tylko udać się do najbliższej apteki i zakupić suplement diety Tone. Ten specyfik to nic innego, jak mieszanina wyciągów z ziół wzbogacona o niezbędne witaminy i minerały. Wystarczą dwie tabletki dziennie do posiłków. Ten preparat dla poprawy naszego słuchu i eliminowania szumów w uszach zawiera wyciąg z gryki, galangalu, chmielu zwyczajnego i czarnej borówki. Ponadto w składzie znajdziemy cytrynian potasu, niacynę (wit B3), magnez i potas. Te wszystkie składniki plus regularne zażywanie specyfiku poprawią zdolność lepszego słuchu bez dodatkowych atrakcji w postaci nieznośnego, utrudniającego zrozumienie naszego rozmówcy, szumu w uszach. Oczywiście nie można nam przesadzić i postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, bo gdy tego nie zrobimy, to wg znanego tekstu może to zagrażać naszemu zdrowiu lub życiu. Poza tym po przyjęciu większej dawki będziemy słyszeć tak dobrze, że migreny murowane. Nie jesteśmy przecież superbohaterami, żeby słyszeć przez grube mury albo myśli innych ludzi. Wyobraźmy sobie kogoś, kto miał problemy ze swoim słuchem, a po tygodniowej kuracji naszym suplementem diety, słyszy głośno i wyraźnie.

Nie musi regulować głośności swojego telewizora lub radia w okolicach 100%, a jedynie 50%. Gdy zaś spotka się w gronie znajomych i przyjaciół zapytania wymienione w pierwszym zdaniu znikną. Właśnie takie zadanie – poprawę słuchu ma nasz specjalistyczny specyfik.