Spersonalizowane etui na Macbooka Air

Niedawno obchodziłam swoje osiemnaste urodziny. Nie wyprawialiśmy dużej, hucznej imprezy. Tylko kameralne spotkanie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Jeśli chodzi o prezenty jakie dostałam, to głównie były to pieniądze. Co nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy. Jednak jeden prezent sprawił mi największą radość. Był to prezent od mojej chrzestnej.

Etui z personalizacją na Macbooka Air

macbook air - etui spersonalizowaneUrodziny mam dwa tygodnie po świętach Bożego Narodzenia. Na gwiazdkę dostałam długo wyczekiwany przeze mnie prezent, a był nim Macbook Air. Od lat jestem fanką wszystkiego, co wyprodukuje firma Apple, najpierw był telefon, później zegarek, do szczęścia brakowało mi tylko laptopa. Jeśli mam być szczera to nie sądziłam, że Mikołaj w tym roku będzie taki szczodry i spełni moje oczekiwania. Ogółem od zawsze dbam o wszystko co dostaję. Staram się, aby nic nie porysować, nie zniszczyć. Dlatego kiedy otworzyłam urodzinowy prezent, a był nim Macbook Air – etui spersonalizowane, to byłam w szoku. Po pierwsze nie miałam pojęcia, że ciocia wie, jaki prezent dostałam na święta, a po drugie to był tak osobisty prezent, gdyż personalizacja dotyczyła naszej dwójki. Z ciocią od zawsze miałam super kontakt, dlatego tak istotne dla mnie był ten detal jakim była personalizacja. Przyznam, że nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość i że istnieją takie etui.

Wszystkie koleżanki bardzo mi pozazdrościły tego prezentu. Nawet kazały wziąć kontakt do mojej cioci, by zdradziła im gdzie można kupić takie etui. Było mi bardzo miło, że moja chrzestna pofatygowała się, by go dla mnie zamówić, a nie poszła na tak zwaną łatwiznę i dała mi kopertę. Wiadomo, zawsze mogłabym sama sobie zamówić takie etui, ale to nie byłoby to samo co prezent dany od serca z personalizacją.