Sprawdzone psie zabawki węchowe

Behawiorystyką psów zajmuję się od trzech lat. Z początku podchodziłam do tego jak do pasji. Miałam swoje psy i próbowałam nauczyć się je jak najbardziej zrozumieć. Dzięki kilku szkoleniom, na którym byłam, uzyskałam kwalifikacje, aby prowadzić terapię z psiakami. Ostatnio trafił mi się przypadek psa, który bardzo przeżywał nieobecność swoich właścicieli.

Firma oferująca sprawdzone psie zabawki węchowe

sprawdzone zabawki węchowe dla psaW momencie kiedy pozostawiamy psa samego w domu, często jest to dla niego trauma. Jeden pies się zupełnie naszą nieobecnością nie przejmie, zaś inny będzie ten fakt bardzo przeżywał. Ostatnio na rynku pojawił się nowy produkt, jakim są sprawdzone zabawki węchowe dla psa. Jako specjalista od zachowań psów musiałam od razu je wypróbować. Na jednej z aukcji kupiłam zabawkę w postaci maty, w której chowa się przysmaki. Okazuje się, że taki sposób zabawy jest bardzo korzystny dla rozwoju zwierzaka. Dla moich psów okazało się, że to idealna forma relaksu. W momencie, kiedy nie mam dla nich czasu, one mają zajęcie na kilka dobrych godzin. Kiedy już wypróbowałam taką zabawkę na swoich psiakach, przeniosłam nabytą wiedzę na psiaki moich klientów. W momencie, kiedy trafił mi się kolejny pies, który nie może pogodzić się, że zostaje sam w domu, zaproponowałam właścicielom, by zakupili zabawki węchowe. Czas, który spożytkuje pies na zabawie, sprawi, że nie będzie miał czasu rozmyślać o tym, że został w domu sam.

Klienci skusili się na zakup i byli tak samo jak ja zachwyceni. Ich pies przestał godzinami stać przy drzwiach i skomleć. Zabawka tak go absorbuje, że o tęsknocie i lęku po prostu zapomina. Z pewnością będę polecała je innym moim klientom, zarówno tym z problemami lękowymi psa, jak i psom, które mało jedzą i mają dużo energii.