Sprzedaję dużo różnych nakrętek do felg

Kiedyś byłem kierowcą rajdowym, ale po założeniu rodziny postanowiłem zrezygnować z tego sportu. Żona się o mnie martwiła i zrobiłem to dla niej. Teraz prowadzę własny sklep motoryzacyjny i prowadzę spokojne życie a praca mi się bardzo podoba.

Mam dostępną każdego rodzaju nakrętkę do felgi 

nakrętki do felgBranża motoryzacyjna nie ma przede mną żadnych tajemnic. Wiem wszystko i potrafię doradzić każdemu klientowi. Ludzie do mnie przychodzą, ponieważ mnie rozpoznają i wiedzą, że warto u mnie robić zakupy. Ostatnio na przykład pojawił się klient, którego interesowały nakrętki do felg i myślał, że dostanie u mnie jakieś uniwersalne nakrętki. Nie ma takich o czym od razu poinformowałem tego klienta. Postanowiłem dowiedzieć się jak najwięcej o jego samochodzie i na tej podstawie sprzedać mu te właściwe nakrętki do felg, które na pewno będą pasowały. Wybraliśmy po głębokiej analizie nakrętki do felg aluminiowych, bo takie właśnie posiada ten klient. Oczywiście zapewniłem go, że jak nie będą pasowały to może je zwrócić. Pojawił się następnego dnia i sądziłem, że przyszedł w sprawie wymiany. Myliłem się, ponieważ dopasowałem dla niego idealnie nakrętki do felg i chciał mi tylko podziękować. Podobno pierwszy raz tak został obsłużony i jest mu bardzo miło. Takie nakrętki to ja znam na pamięć właściwie i nie mógłbym się pomylić, ale różnie to przecież bywa. W tym czasie jak rozmawiałem z tym klientem pojawił się inny, który się przysłuchiwał naszej rozmowie. Zrobiło to na nim na prawdę ogromne wrażenie.

Ostatnio dostałem propozycję współpracy z warsztatem samochodowym i przyznam, że oferta mi się spodobała. Mógłbym nawet doradzać klientom i pomagać przy ewentualnej diagnozie co jest niesprawne. Zgodziłem się, ponieważ uwielbiam się tym zajmować.