Sprzedaż szaf na wymiar

Jestem ekspedientką w jednym ze sklepów meblowych. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ mam kontakt z klientami. Oprócz tego zajmuję się również umieszczaniem reklam naszych produktów, na stronie internetowej sklepu. Jesteśmy małym sklepem, więc niektórzy pracownicy mają po kilka obowiązków. Na ten moment muszę umieścić informację o sprzedaży szaf na wymiar. Muszę teraz wymyślić dobrą reklamę. 

Oferta praktycznych szaf na wymiar

praktyczne szafy na wymiar krosno odrzańskieNie jest wcale łatwo zainteresować klientów nową ofertą. Zazwyczaj, gdy ludzie do nas przychodzą, to już wiedzą, po co przychodzą, to znaczy po jaki konkretny mebel. Postanowiłam więc stanąć na wysokości zadania i zrobić ciekawą ofertę. Umieściłam ją na naszej stronie internetowej. Napisałam, że mamy na sprzedaż szafy na wymiar. Wrzuciłam kilka zdjęć, następnie zrobiłam bardzo do tego ciekawy opis. Umieściłam informację o tym, że szafy są bardzo pojemne, mogą mieć takie ilości szuflad, ile zażyczy sobie klient. Przyjeżdżamy do domu, by zrobić dokładne pomiary i na ich podstawie robione są meble. Zostawiłam również miejsce, na umieszczanie zapytań, oraz zostawianie opinii. Naszą stronę internetową można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę: praktyczne szafy na wymiar krosno odrzańskie. Mam nadzieję, że oferta umieszczona przeze mnie znajdzie zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Szczerze na to liczę, ponieważ zależy mi na tym, by ludzie dostali rzetelną ofertę.

Po tygodniu od zamieszczenia oferty na stronie, klienci zaczęli wydzwaniać do sklepu, odnośnie chęci zakupienia szaf na wymiar. Bardzo się z tego powodu ucieszyła. Szef mnie bardzo pochwalił za to, że umieściłam rewelacyjną ofertę na stronie sklepu. Teraz mamy bardzo dużo zamówień na szafy. Klienci muszą czekać na dostawę tydzień, ale są bardzo wyrozumiali. Warto było się postarać przy robieniu opisu szaf na wymiar.