Szukanie fotobudki na wesele w Częstochowie

 

Przyznam, że jeśli chodzi o większość aspektów życiowych, to jestem zadeklarowanym tradycjonalistą. Również wesele chciałem mieć zrobione w jak najbardziej kameralnym i minimalistycznym stylu. Żona wymogła jednak na mnie pewne ustępstwa w tej kwestii.

Musiałem zorganizować fotobudkę, co w Częstochowie nie było proste

częstochowska fotobudkaPrzyznam, że spodziewałem się raczej szybkiego i łatwego załatwienia sprawy. Prawdopodobnie obecnie tak właśnie by to przebiegło, niestety wówczas fotobudki nie były aż tak popularne. Trzeba było zamawiać je z dużym wyprzedzeniem jeśli chciało się je mieć na swojej imprezie. Miałem ogromne szczęście – choć zabrałem się za to bardzo późno, jednej z firm akurat zwolnił się termin na dzień, w którym ja miałem zaplanowane wesele. Ostatecznie wszystko miało odbyć się zgodnie z planem. Muszę przyznać, że ostatecznie zrozumiałem co żona widziała w tym urządzeniu – częstochowska fotobudka naprawdę była hitem na imprezie. Ludzie z radością wchodzili do środka całymi grupkami i robili sobie setki zdjęć, które od razu były drukowane. Przyznaję, że w pewnym momencie sam z najwyższą przyjemnością wszedłem tam z moją małżonką i siedziałem chyba z dziesięć minut robiąc najbardziej pokręcone i zabawne miny, jakie przyszły mi do głowy. Po wszystkim dostałem na płycie zapis wszystkich zdjęć jakie zostały zrobione. Przesłaliśmy je wszystkim naszym znajomym i członkom rodziny, którzy przyłączyli się do zabawy w robienie sobie śmiesznych zdjęć. Z tego jednak co zobaczyliśmy wynikało, że wszyscy chętnie brali udział w robieniu fotografii.

Wesele samo w sobie było bardzo ważnym wydarzeniem, którego z pewnością nigdy nie zapomnę. Mimo wszystko fotobudka sprawiła, że dodana została ogromna dawka śmiechu i zabawy, która co ważniejsze – została uwieczniona na fotografiach.