Szukanie lamp w stylu art deco

Moja najlepsza przyjaciółka wyprawiała huczne trzydzieste urodziny. Zaprosiła mnóstwo znajomych mi ludzi i garstkę przyjaciółek do których należałam. Razem z dziewczynami zastanawiałyśmy i nawet doszło do kilku sprzeczek między nami na temat tego jaki mamy kupić prezent na tak ważne urodziny.

Urodzinowe lampy w prezencie

lampy art decoZgadzałyśmy się co do jednego, że lepiej kupić jeden większy i lepszy prezent ni kilka mniejszych. Każda miała jakąś propozycje, ale jakoś nie potrafiłyśmy wybrać jednej konkretnej rzeczy. W końcu jedna z nas wpadał na pomysł, że może kupimy jej lampy art deco, ponieważ taki styl owa solenizantka lubiła. Nigdzie w sklepach nie dało się kupić zestawu trzech wiszących lamp, bo na taki nazbierałyśmy budżet. Wróciłam do domu z zakupów z jedną z przyjaciółek i stwierdziłam, że może warto przeszukać jeszcze Internet, bo mamy jeszcze trochę czasu, żeby zamówić z dostawą do domu. O dziwno na Internecie był dość duży wybór w jednym ze sklepów. Zaczęłam wysyłać zdjęcia pozostałym dziewczyną żebyśmy się dogadały które możemy zamówić. Po wybraniu już konkretnego zestawu, zamówiłam lampy w stylu art deco z dostawą do domu i wybrałam od razu opcję pakowania na prezent, ponieważ w pakowaniu prezentów jestem dość kiepska. Po kilku dniach zamówiona paczka przyszła do mnie do domu.Nadszedł dzień urodzin, uradowane i szczęśliwe udałyśmy się na imprezę z wielkim prezentem w postaci lamp.

Po wręczeniu prezentu czekałyśmy na reakcję naszej przyjaciółki. Jak tylko zobaczyła zawartość prezentu i że są to jej ukochane lampy była zachwycona. Pokazywała lampy wszystkim i mówiła jaka jest zadowolona. Jeszcze w trakcie trwania imprezy poprosiła męża żeby zawiesił lampy w pokoju aby zobaczyć jak będą wyglądać. Lampy dumnie wisiały nad łóżkiem.