Szybka i bezbolesna depilacja laserowa

 

Z czasem kanony piękna zmieniają się. Dawniej kobiety nie goliły nóg, natomiast dzisiaj żadna kobieta nie wyjdzie z domu bez makijażu czy wydepilowanych nóg. Niestety niektóre panie mogą mieć podrażnioną skórę po depilacji metodami tradycyjnymi, dlatego poleca się im depilację laserową.

Wrażliwa skóra i depilacja laserowa

Niektóre paniedepilacja laserowa Szczecin mają bardzo wrażliwą skórę, a depilacja maszynką czy woskiem powoduje podrażnienia oraz zaczerwienienia, a także tworzenie się stanów zapalnych. Takim osobom poleca się depilację laserową, która nie tylko usuwa włoski, ale także leczy skórę. Największą jej zaletą jest całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc na ciele. Niestety zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie, ale już po kilku sesjach można cieszyć się gładką skórą nawet przez kilka lat. Jak przed każdym zabiegiem także przed tym należy się odpowiednio przygotować. Najlepiej jest się skonsultować z lekarzem, który poinformuje nas o przebiegu całego zabiegu, a także o tym jak powinniśmy się do niego przygotować. Tuż przed samym zabiegiem pacjent odpowiada na kilka pytań dotyczących jego zdrowia oraz zażywanych leków. Jeśli lekarz uzna, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, przeprowadza się próbę laserową na skórze po to, aby sprawdzić jak zareaguje na podobne podrażnienia. Jeśli i w tym przypadku wszystko jest w porządku lekarz przystępuje do wykonania zabiegu. Efektowna depilacja laserowa Szczecin to zabieg, który w zależności od miejsca, które chcemy wydepilować trwa kilka, do kilkudziesięciu minut.

Każda kobieta, która chce cieszyć się gładką skórą przez wiele lat, powinna zdecydować się na depilację laserową. Jest to zabieg prawie bezbolesny i w pełni bezpieczny, jeśli wykonywany będzie przez doświadczonego lekarza w profesjonalnym gabinecie lekarskim.