Torby z nadrukiem firmowym w Krzeszowicach.

Kilka tygodni temu w miejscowości Krzeszowice mało miejsce otwarcie nowego sklepu odzieżowego „Dobra marka” oferującego firmowe rzeczy znanych, zachodnich firm. Na szeroki asortyment „Dobrej marki” składają się między innymi torby z nadrukiem, odzież firmowa oraz markowe buty i czapki.

torebkiOd pierwszego dnia funkcjonowania sklepu, największą popularnością cieszą się zarówno torby, jak i buty. Skąd to zainteresowanie tym właśnie asortymentem. Powodem tego stanu rzeczy jest ich promocyjna cena. I tak oto na przykład cena toreb firmowych znanych zachodnich projektantów waha się w granicach od stu trzydziestu do dwustu pięćdziesięciu złotych, co jest niewątpliwie niecodzienną sytuacją.
Podobnie rzecz się ma w przypadku butów, które można zakupić w granicy dwustu złotych. Niestety, tak promocyjne ceny utrzymać się mają do wyczerpania towaru, a tego już nie pozostało zbyt wiele. Każdy chce przecież zaopatrzyć się w firmowe rzeczy za bardzo korzystną cenę. „Dobra marka” jest pierwszym tego typu sklepem w całych Krzeszowicach, który w bardzo krótkim czasie, dzięki swojej ofercie, przyciągnął rzeszę klientów.

Ciekawe, czy inne sklepy odzieżowe pójdą w jego ślady i opracują dobry sposób na przyciągnięcie uwagi klientów?