Trendy w organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich

Sezon wiosenno- letni obfituje w dużą ilość ślubów. Firmy związane z  ich organizacją zacierają ręce, bo czeka ich napływ sporej gotówki . Ceremonia w kościele, wesele i cała tego wszystkiego oprawa, to jednak nie wszystko. Tradycja wymaga przygotowania wieczorów panieńskich i kawalerskich, które stają się coraz bardziej ekstrawaganckie i pochłaniają coraz więcej pieniędzy.

Szalony wieczór kawalerski i panieński

wieczory kawalerskie warszawaKlasyczne imprezy w klubach czy zwykłe domówki, jak chodzi o wieczory panieński i wieczory kawalerskie Warszawa jako nowoczesne miasto sprawiła, że przeszły do lamusa.  Jeżdżące po ulicach miast limuzyny, kiedyś szczyt luksusu, dziś są już na tyle spopularyzowane, że poszukuje się innych rozwiązań. W modzie jest teraz kreatywność i ekstrawagancja. Im bardziej szalony pomysł, tym lepiej. I tak, panowie wymyślają zaaranżowane porwania przyszłego pana młodego, ładują go do bagażnika i wywożą na miasto, gdzie rozpoczyna się zabawa rodem z Kac Vegas. Wymyśla się specjalne zadania, które trzeba wykonać, często zaczepiając obcych ludzi. Odwiedza się ekskluzywne kluby lub funduje się młodemu kawalerowi ekstremalne przeżycia np. w trakcie skoku na bungee. Panie są mniej odważne, ale potrafią za to zaskoczyć nietypowymi pomysłami. Kurs seksownego tańca, paintball, spa, impreza tematyczna- wszystko zależy od upodobań organizatorek. Chodzi o dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. W końcu ślub bierze się tylko raz(przynajmniej teoretycznie).

Wieczór kawalerski i panieński są pewnym symbolem końca szalonych lat młodzieńczych. Zorganizowane z rozmachem stają się wspomnieniem na całe życie. Małżeństwo kojarzy się zazwyczaj ze stabilizacją i większą powagą, dlatego tak bardzo zależy nam na spędzeniu ostatnich chwil wolności w atmosferze beztroskiej zabawy.