Udział w lekcjach tańca

Wraz z moim narzeczonym przygotowujemy się do uroczystości, która jest dla nas bardzo ważna. Mowa tu mianowicie o ślubie. Na weselu chcemy zatańczyć swój pierwszy taniec w formie tanga. Niestety nie za bardzo umiemy tańczyć, więc chcemy zapisać się na lekcje tańca. 

Odbycie lekcji tańca dla dorosłych

lekcje tańca dla dorosłych bydgoszczPierwsze, co musimy zrobić to znaleźć sobie jakąś dobrą szkołę tańca. Mieszkamy w Bydgoszczy i tutaj chcielibyśmy ją znaleźć. Zajrzeliśmy do Internetu, by sprawdzić jakie szkoły tańca są w naszym mieście. Wpisaliśmy w wyszukiwarce: lekcje tańca dla dorosłych bydgoszcz. Znaleźliśmy szybko szkołę, w której moglibyśmy zacząć się uczyć tańczyć. Zapisaliśmy się tam, zrobiliśmy opłatę i za dwa dni rozpoczynamy indywidualne zajęcia. Jesteśmy tym faktem bardzo podekscytowani. Udaliśmy się w końcu na upragnione zajęcia. Poznaliśmy się z nauczycielem, który również jest choreografem. Na początku mieliśmy trening połączony z rozciąganiem ciała. Później przystąpiliśmy do nauki pierwszych kroków. Ciężko jest je zapamiętać, ale jakoś dawaliśmy radę. Po pierwszym treningu bolały nas mięśnie, ale wiemy, że musimy się nauczyć tańczyć tango. Na następne zajęcia przyszliśmy pełni optymizmu. Coraz szybciej zapamiętywaliśmy kroki, co cieszy nas ogromnie, ale także naszego nauczyciela. Na takiego typu lekcje chodziliśmy aż sześć razy. Na szczęście znamy już cały układ i jesteśmy przygotowani na nasz pierwszy taniec. Czasami nawet w domu ćwiczymy układ taneczny. 

Byliśmy bardzo wdzięczni naszemu nauczycielowi tańca, że nas dobrze nauczył i przygotował do pierwszego tańca na naszym weselu. Podczas zabawy, zaprezentowaliśmy nasz układ. Wyszedł nam genialnie. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem naszych umiejętności. Jesteśmy bardzo zadowoleni.