Uszycie dla córki sukienki wizytowej

 

Moja kuzynka w końcu zdecydowała się wyjść za mąż. Miała już swoje lata i sądziłam, że zostanie starą panną. Znalazła sobie jednak mężczyznę, który jej odpowiadał. W wieku trzydziestu siedmiu lat w końcu ułożyła sobie życie. Oczywiście dostałam zaproszenie na ślub.

Córka w pięknej sukience wizytowej

sukienki wizytowe dla dziewczynekJuż od kilku lat sama wychowywałam córkę i rzecz jasna dostałam zaproszenie również dla Emilki. Była ona grzeczną dziewczynką i potrafiła się zachować w towarzystwie. Zamierzałam ubrać ją elegancko na wesele do kuzynki. Bardzo podobały mi się sukienki wizytowe dla dziewczynek i taką zdecydowałam się uszyć córce. Miałam ogromny talent i rzadko kupowałam córce sukienki. Głównie je szyłam i dzięki temu moja córka zawsze prezentowała się zjawiskowo. Kupiłam piękny materiał z satyny, który idealnie nadawał się na taką wizytową sukienkę. Uszyłam sukienkę w takim samym kroju, który widziałam w ostatnim czasie. Jeden ze sklepów z modą dziecięcą sprzedawał piękne sukienki dla dziewczynek i jedna mi się szczególnie podobała. Dokładnie taką samą uszyłam dla Emilki. Moja córka w wizytowej sukience prezentowała się jak dama. Wyglądała pięknie a sukienka pięknie się na niej układała. Sobie postanowiłam uszyć suknię z tego samego materiału i tak zrobiłam. Kiedy odwiedziła mnie kuzynka jeszcze przed weselem, to pokazałam jej jaką piękna sukienkę uszyłam Emilce. Kuzynka była pod wrażeniem i stwierdziła, że moja córka będzie na pewno najlepiej ubranym dzieckiem na tej imprezie.

Dokupiłam Emilce eleganckie sandałki w beżowym kolorze i we włosy wpięłam jej kokardkę. Wyglądała cudownie i nie dziwił mnie podziw wszystkich gości weselnych. Dziecko było pięknie ubrane a wizytowa sukienka, którą uszyłam była idealna na taką imprezę okolicznościową.