Waga elektroniczna firmy „WagPol”.

waga elektronicznaFirma „Wagpol” jest liderem na polskim rynku w produkcji wag samochodowych. Jego ostatnim produktem jest waga samochodowa typu CXZ sto dwadzieścia trzy. Ten typ wagi oparty jest na stalowej konstrukcji wzmocnionej dodatkowo metalowymi elementami. Dzięki temu waga elektroniczna CXZ sto dwadzieścia trzy odznacza się niezwykłą wytrzymałością i solidnością wykonania.

Najnowszy produkt firmy „Wagpol” jest w stanie ważyć samochody przekraczające swoją wagą nawet siedem tysięcy kilogramów. Dzięki temu jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Przydatna jest między innymi przy skupie owoców i warzyw, przy skupie złomu i innych surowców wtórnych, przy małych i średnich punktach skupu złomu, recyklingu, składu opału, przy halach produkcyjnych, składowiskach odpadów komunalnych, hurtowniach materiałów budowlanych. Zastosowanie w wagach ZXC sto dwadzieścia trzy elektroniki pozwala na łatwą i prostą jej obsługę. Ten rodzaj wagi samochodowej objety jest dziesięcioletnim okresem gwarancyjnym. Jak zapewnie firma „Wagpol” ten typ wagi samochodowej jest początkiem całej linii produkcyjnej, która ma ruszyć w przyszłym roku.

Warto również pamiętać, że poprzednie modele wag „WagPolu” cieszyły się sporym zainteresowaniem nie tylko na rynku polskim, ale również na rynku zachodnio-europejskim. Sama zaś firma w ciągu ostatnich trzech lat była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za swoje wyroby.