Wrocławska hurtownia odzieży używanej z Niemiec

Na ulicy Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu otworzona została w ubiegłym miesiącu hurtownia odzieży używanej z Niemiec. Sklep mieści się na parterze dwupiętrowego budynku. Powierzchnia, jaka zajmuje wynosi niecałe sto dziesięć metrów kwadratowych. W środku hurtowni znajduje się trzy pomieszczenia.

hurtownia odzieży używanejW pierwszym znajduje się ubrania dla kobiet, w drugim ubrania dla mężczyzn, a w trzecim pomieszczeniu ubrania dla dzieci. Ściany wewnętrzne hurtowni zostały ozdobione zdjęciami oraz obrazami przedstawiającymi niemieckie marki samochodów takich, jak: Audi, Volkswagen, czy Mercedes. W hurtowni odzieży używanej z Niemiec znaleźć możemy ubrania w stosunkowo dobrym stanie.
Szczególnym zainteresowaniem wśród kobiet oraz mężczyzn cieszą się kolekcje damskich sukni wieczorowych oraz męskich smokingów i garniturów. Młodzież natomiast upodobała sobie markowe jeansy oraz koszulki znanych, zagranicznych firm typu: Levis, Lee Cooper, Wranglem, czy Big Star. Dostawa nowego towaru do hurtowni odbywa się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz czwartki. Ceny oferowanych przez hurtownie towarów nie są zbyt wygórowane, choć zaznaczyć trzeba, że nie należą do najniższych. Jeżeli zaś chodzi o zainteresowanie ubraniami, jakie hurtownia ma w swojej ofercie, to podkreślić trzeba, że jest ono znaczne.

Szacuje się, że w tym miesiącu hurtownię odzieży używanej z Niemiec odwiedziło ponad tysiąc osób, z czego ponad połowa dokonała w niej mniejszych, bądź większych zakupów. Wrocławska hurtownia odzieży używanej czynna jest od poniedziałku do piątku godzinach od ósmej do osiemnastej. W soboty zaś od ósmej do czternastej.