Wycena sufitów naciąganych

Sufit naciągany to znakomity sposób na wprowadzenie do wnętrz elementu świeżości i nowej jakości. Sufity z tworzyw sztucznych można bardzo łatwo dopasować do dowolnej aranżacji, w której dzięki bogatemu wzornictwu mogą stać się motywem przewodnim. To świetna alternatywa dla tradycyjnych technik wykończeniowych.

Czynniki wpływające na cenę sufitu napinanego 

napinany sufit cenaPowszechnie wiadomo, że dobre produkty mają swoją cenę i podobnie jest w przypadku sufitów napinanych, których jakość ze względu na zastosowanie bardzo odpornych materiałów konstrukcyjnych jest najwyższa. Trzeba również uwzględnić wspaniały efekt wizualny jaki uzyskamy, bardzo często nieosiągalny dla innych technologii. Inwestując w napinany sufit cena będzie bardzo zróżnicowana i będzie zależeć od kilku podstawowych czynników. Największy wpływ na cenę sufitu napinanego ma jego rodzaj. Poniesienie największych nakładów wiąże się z zamówieniem skomplikowanych konstrukcji wielowarstwowych. Także inwestycja w sufit z dowolnym nadrukiem będzie generować większe wydatki. Aby rzetelnie obliczyć koszt wykonania sufitu napinanego nie możemy bazować na kalkulatorach i zapytaniach ofertowych umieszczonych na stronach producentów. Konieczna jest wizyta przedstawiciela firmy w lokalu i zdjęcie wszystkich wymiarów. Należy również ustalić rodzaj powłoki z jakiej będzie wykonany sufit i jego model. Należy pamiętać, że większa liczba katów wyciętych w powłoce sufitowej wyższa cena sufitu. Znaczenia ma również wysokość montażu gdyż jeśli odbywa się on powyżej 5 metrów wysokości producenci zażądają więcej. 

Nieodłącznym elementem efektownych sufitów napinanych jest oświetlenie. Liczba punktów świetlnych ma duży wpływ na cenę sufitu. Bardzo ważny jest bardzo szeroki zakres usług producentów sufitów napinanych. Podczas trudnego wyboru najwłaściwszego rozwiązania możemy zawsze liczyć na fachowe doradztwo.