Wygodny i bezpieczny wózek dziecięcy

Gdy zaszłam w ciąże dostałam głęboki wózek od mojej koleżanki. Był on jednak w kolorze ciemnego granatu i nie pasował mi za bardzo jako wózek dla dziewczynki. Było to moje pierwsze dziecko i chciałam żeby wszystko było jak najlepsze.

Wielofunkcyjny wózek dla dziecka

wózek 3w1 bebetto vulcanoZdecydowałam więc, że pomimo, że dostałam wózek to i tak kupię nowy. Z mężem bardzo długo oglądaliśmy różne modele. Tak naprawdę to podobały nam się zupełnie inne wózki. Mi bardziej podobały się takie mniejsze. Dla mnie były zgrabniejsze. Według mnie miały więcej walorów estetycznych. Za to mężowi podobały się takie bardzo masywne. Nie potrafiliśmy dojść do żadnego kompromisu. W końcu pewnego dnia pokazał mi jeden wózek w sklepie internetowym. Był to wózek 3w1 bebetto vulcano, który musiałam przyznać, że od razu mi się spodobał. Dla męża ważne były techniczne parametry. Jego zdaniem był to wózek, który byłby idealny. Tym razem ja też przyznałam mu racje. Zamawiając przez internet zapłaciliśmy też dużo taniej niż myśleliśmy wcześniej. Szczerze mówiąc myśleliśmy, że zapłacimy dużo więcej za coś takiego. Wybrałam wózek w kolorze szarym z elementami jasnego różu. Według mnie było to idealne połączenie kolorystyczne. Po zamówieniu nie mogłam się wprost doczekać kiedy w końcu wózek zostanie nam dostarczony. Gdy przyszedł mąż obejrzał go dokładnie, czy czasem niczego nie brakuje. Jednak wszystko się zgadzało. A wózek wyglądał bardzo dobrze. Byłam zachwycona gdy zobaczyłam go jak stoi w naszym korytarzu.

Gdy przyszła na świat córka, praktycznie od razu w nim jeździła. Był dla niej bardzo wygodny i chętnie w nim spała podczas spacerów. Zresztą wózek ten służył nam bardzo długo. Nie musiałam też kupować oddzielnie spacerówki jak to robią niektóre osoby. Ta, która była nadawała się idealnie.