Wyjątkowe pokoje kudowa zdrój

Ostatnio wybrałam się do Kudowy -Zdrój na wczasy. to miejsce poleciła mi moja koleżanka z pracy. On tam była zeszłego lata i po powrocie była bardzo zadowolona. Dlatego ja też postanowiłam spróbować, a może i mnie się spodoba taki wyjazd. Kudowa- Zdrój nie jest daleko od nas i można tam dojechać samochodem w przeciągu godziny. 

Pokoje gościnne w pensjonacie

pokoje kudowa zdrójW Kudowie – Zdroju udało mi się znaleźć tani pensjonat, który miał świetny wygląd zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Tak przynajmniej wyglądały zdjęcia w internecie. Ale po dotarciu na miejsce okazało się, że to co widział na zdjęciach w internecie to w rzeczywistości tez tak wygląda, a może i nawet trochę lepiej. Już sam hol pensjonatu był zachwycający. Po nim wiedziałam, że pokoje kudowa zdrój będą wyjątkowe i wygodne. Po wejściu do swojego pokoju już wiedziała, że się nie mylę. Pokój był cudowny. Wyglądał niemalże jak taki mały apartament. Był tov pokój z łazienką, innego z resztą bym nie wzięła. Widok z tego okna był naprawdę bardzo ładny. Miałam też taras w pokoju, więc mogłam sobie posiedzieć na tarasie i się opalać. Wszystkie meble w pokoju były nowe, miałam łózko, które też było naprawdę bardzo duże i tylko dla mnie. Miałam tam rezerwacje na kilka dni. ale kto wie może sobie ją przedłużę. Warto mieć takie miejsce, gdzie można sobie pojechać i odpocząć. Na pewno za rok lub szybciej tutaj wrócę. Obsługa też bardzo dobrze się spisała i zasługuje na pochwałę. Dobrze, że moja koleżanka poleciła mi to miejsce. Ja z całego pobytu byłam bardzo zadowolona i na pewno polec to miejsce innym, niech też tutaj przyjadą i zobaczą jakie to miejsce jest wspaniałe. Cena pobytu za jedną dobę jest zaskakująco niska i na pewno każdego będzie stać na taki pobyt. 

Na wyjazd koleżanka poleciła mi pokoje w Kudowie -Zdrój. Ona tam była już kiedyś i zapewniała mnie, że nie będę żałować tego wyjazdu. Dlatego też dałam się namówić, by tam pojechać. Najpierw jednak sprawdziłam sobie te pokoje w internecie i potem jak zobaczyłam ten pensjonat to wiedziałam, że dobrze zrobiłam, że tam pojechałam. Pokoje były bardzo ładne i wygodne, obsługa też była świetna.