Wykonanie zdjęć ślubnych w Szczecinie

Organizacja przyjęcia weselnego zajmowała mi wiele czasu. Wspólnie z przyjaciółkami zajęłam się zamawianiem lokalu, ustaleniem menu oraz kwestiami związanymi z dokumentacją w urzędzie oraz kościele. Kilka tygodni przed wielkim dniem, większość spraw była dopięta na ostatni guzik.

Sesje zdjęciowa ślubna w Szczecinie

zdjęcia ślubne szczecinRazem z narzeczonym zajęłam się szukaniem fotografa, który miał nam towarzyszyć podczas naszego uroczystego dnia. Jeżeli chodzi o zdjęcia ślubne Szczecin niewątpliwie miał wiele do zaoferowania. Szybko znaleźliśmy odpowiedniego fotografa, którego portfolio nas zachwyciło. W dniu ślubu już od wczesnych godzin porannych towarzyszył nam w przygotowaniach, a później robił także zdjęcia podczas uroczystości kościelnej. Na sali weselnej nie odstępował gości na krok, a jego obecność nie była nachalna. Goście z uśmiechem pozowali do zdjęć, indywidulanych, jak i grupowych. W trakcie wesela, pojechaliśmy z nim w plener, aby wykonać sesję. Pogoda dopisywała, światło było odpowiednie, a sceneria lokalnego średniowiecznego zamku bardzo piękna. Nasz fotograf szybko rozstawił statyw oraz dobrał odpowiedni aparat i zaczął robić nam zdjęcia w bardzo naturalnych pozycjach. Gdy wróciliśmy na salę, został z nami aż do północy, a następnie zakończył swoją pracę. Na zdjęcia ślubne czekaliśmy około dwóch tygodni. Po tym czasie udaliśmy się do jego studia fotograficznego, gdzie w gratisie otrzymaliśmy wspaniały album ze wszystkimi portretami oraz fotografiami podzielonymi na etapy z przygotowań, kościoła oraz wesela. Fotografie były wykonane na lśniącym papierze, kolory oraz formaty bardzo nam odpowiadały, a same zdjęcia były wykonane niezwykle pięknie i profesjonalnie.

Najważniejszy dzień naszego życia został uwieczniony na przepięknych fotografiach. Widać na nich uśmiechnięte twarze naszych gości, mnie i mojego męża podczas sesji plenerowej oraz wspaniałą zabawę taneczną. Dzięki temu, zachowamy wspomnienia z tego dnia na całe życie.