Wynajęcie mebli eventowych na imprezę

Organizacją imprez zajmuję się od pięciu lat. Zatrudnili mnie w tej firmie, ponieważ miałam spore doświadczenie i potrafiłam podołać każdemu zadaniu. Nasza firma często organizuje różnego rodzaju imprezy a ja dzięki temu zawsze mam pełne ręce roboty.

Impreza z eleganckimi meblami eventowymi

meble eventowe krakówZawsze lubiłam jak jest mnóstwo pracy, ponieważ czas dużo szybciej dzięki temu leciał. Ostatnio szefowa postanowiła zorganizować imprezę dla naszych kontrahentów i miałam wszystko przygotować od podstaw. Wpadłam na pomysł, ażeby wypożyczyć meble eventowe kraków, które nadałyby klasy temu wydarzeniu. Imprezy dla pracowników były organizowane zawsze w tym samym miejscu, ale to wydarzenie było wyjątkowe i wszystko musiało wypaść jak najlepiej. Kiedy powiedziałam szefowej, że planuję wynająć meble eventowe to stwierdziła, że to doskonały pomysł. Skontaktowałam się firmą, która wynajmuje takie meble i osobiście pojechałam do nich na miejsce, żeby dokonać odpowiedniego wyboru. Wybrałam modne i luksusowe meble, które bardzo mi się od razu spodobały. Szefowa również była pod wrażeniem. Cała reszta była zorganizowana bardzo sprawnie i w dniu imprezy miałam na dobrą sprawę wszystko domknięte na ostatni guzik. Impreza gościom się spodobała i każdy zachwalał nasze eleganckie meble eventowe. Szefowa nie przyznała się, że zostały wypożyczone a po imprezie zleciła mi zakup takich samych mebli. Stwierdziła, że bardziej się opłaca posiadać własne, skoro tak często są organizowane imprezy w naszej firmie.

Meble kupiłam tydzień po imprezie i udało mi się znaleźć takie same jak te, które wtedy wypożyczyłam. Dla szefowej koszt nie miał znaczenia, ponieważ posiadamy spory budżet na takie wydatki a ten był konieczny. Od tamtego czasu używamy własnych mebli.