Wynajem komunijnej sali

Moja rodzina jest bardzo religijna. Wychowałem się w duchu chrześcijaństwa i sam kultywuję tę tradycję w swojej rodzinie. Dlatego też kiedy zbliżała się Pierwsza Komunia mojego syna, postanowiliśmy wraz z żoną urządzić ją tak, jak należy. Chcieliśmy zgromadzić wszystkie najbliższe nam osoby. Do tego celu potrzebna nam była sala, dlatego też szybko zadbaliśmy o jej wynajęcie.

Sala na Pierwszą Komunię Świętą

sala na komunię dolny śląskZarówno ja, jak i moja rodzina jesteśmy bardzo religijni. Ze zniecierpliwieniem oczekiwaliśmy na Pierwszą Komunię Świętą mojego synka. Miało być to dla nas bardzo istotne wydarzenie w naszym życiu. A w szczególności w życiu duchowym Wojtusia. Chcieliśmy, by był to dla niego i dla nas wyjątkowy dzień. Mieliśmy w zamiarze odpowiednio go świętować. Chcieliśmy również, by Wojtkowi w tym ważnym dniu towarzyszyły wszystkie bliskie mu osoby. Dlatego też zdecydowaliśmy z żoną, że wynajmiemy na tę okoliczność specjalną salę. Byliśmy tym bardzo podekscytowani, jednak czym prędzej przystąpiliśmy do organizacji komunii synka. Obiektem naszego zainteresowania stała się sala na komunię Dolny Śląsk to nasza mała ojczyzna, dlatego też właśnie w tym regionie szukaliśmy odpowiedniej sali na komunię Wojtka. Przejrzeliśmy dziesiątki ofert, jednak jedna sala szczególnie wpadła nam w oko. Po ustaleniu, że termin komunijny jest wolny, zarezerwowaliśmy tę salę. Nie mogliśmy doczekać się uroczystości.

Teraz kiedy jest już po Pierwszej Komunii Świętej syna, jestem bardzo szczęśliwy. Głównie dlatego, że razem z żoną wynajęliśmy na tę okoliczność piękną salę na Dolnym Śląsku. Dzięki temu Wojtkowi w tym wyjątkowym dniu mogli towarzyszyć najbliżsi z rodziny. Bardzo nas to ucieszyło i po minie Wojtusia widzieliśmy, że i on jest niezwykle szczęśliwy.