Zabiegi w gabinecie kosmetycznym przed ślubem

 

Ja od zawsze miałam problemy z cerą. To znaczy nigdy nie była po prostu ona idealna. I nawet gdy byłam już dorosła to moja twarz ciągle się świeciła. Gdy miałam zaplanowany ślub to stwierdziłam, że zrobię wszystko żeby moja twarz wyglądała po prostu lepiej.

Mikrodermabrazja w gabinecie kosmetycznym

szczeciński gabinet kosmetycznyNie chciałam bowiem na swoim ślubie mieć jakiegoś mocnego ciężkiego kryjącego makijażu. Ja po prostu źle czuję się pod taka grubą warstwą pudru. I wcale nie uważam też, że wyglądam wtedy dobrze. Znam jeden szczeciński gabinet kosmetyczny i w nim pracują naprawdę bardzo dobre kosmetyczki. Poszłam tam po pracy spytać się jakie zabiegi by i panie zaproponowały. Okazało się, że najlepiej będzie jeśli zrobię mikrodermabrazję i w ten sposób wyrównam koloryt skóry. Mam także na twarzy jakieś drobne blizny po trądziku i ta mikrodermabrazja ma podobno sprawić to, że te blizny staną się praktycznie niewidoczne. Po prostu zabieg ten sprawi, że blizny te staną się płytkie. Jak dla mnie to wszystko brzmiało dobrze. Pani kosmetyczka powiedziała mi, że ja będę musiała jednak przyjść co najmniej dziesięć razy na ten zabieg. Bo po mniejszej ilości zabiegów nie będzie widać takiego efektu jakie chce osiągnąć. W sumie byłam na to przygotowana. Mi zależało tylko na tym żeby moja skóra na twarzy chociaż trochę wyglądała lepiej. I żebym mogła dzięki temu czuć się dobrze na własnym ślubie. Kosmetyczki były naprawdę bardzo miło i z przyjemnością przychodziłam na kolejne zabiegi. Zaczynałam też widzieć pozytywne efekty.

Po tej serii dziesięciu zabiegów byłam naprawdę bardzo zadowolona. Kosmetyczka zaproponowała mi też masaże twarzy wykonane specjalnymi preparatami, które miały sprawić, że moja skóra nie będzie się już tak świeciła. Także skorzystałam z tych masaży i byłam z tego powodu bardzo zadowolona.