Zalety medycyny estetycznej

W dzisiejszych czasach technologie pędzą tak do przodu, iż czasami nie sposób za nimi nadążyć. Oczywiście ma to swoje pozytywne odzwierciedlenie, zwłaszcza w przypadku medycyny estetycznej oraz innowacyjnych zabiegów, jakie proponuje bez użycia skalpela.

Wysoki rozwój medycyny estetycznej

medycyna estetyczna toruńJeszcze kilka lat temu, takie zabiegi jak lifting, liposukcja, czy naciąganie powiek nie mogło się odbyć bez użycia skalpela, jednak dzisiaj nie są to już operacje, a bardzo proste zabiegi nierzadko całkowicie nieinwazyjne. Jeśli zatem posiadamy jakieś niedoskonałości, których pragniemy się pozbyć, z łatwością poradzi sobie z nimi medycyna estetyczna Toruń ma rewelacyjną klinikę o świetnej renomie, dlatego gości klientów nie tylko z okolić, ale z całej Polski! Jedną z najnowszych innowacji w medycynie estetycznej jest niechirurgiczna blefaroplastyka powiek, która polega na uniesieniu opadających powiek bez użycia skalpela! Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego mikrowiązkę plazmy wytwarzaną pomiędzy końcówką urządzenia, a naszym naskórkiem za sprawą niewielkiego łuku zdolnego obkurczania skóry w miejscu jego działania, dzięki czemu staje się ona uniesiona. Cały zabieg odbywa się bez najmniejszego krwawienia i narkozy. Zabieg jest jednak nie tylko bezinwazyjny, ale również precyzyjny, szybki ponieważ daje natychmiastowy efekt widoczny już po pierwszym użyciu, a także bezpieczny i komfortowy.

Taki zabieg jest dedykowany jednak nie tylko osobom z opadającymi powiekami, ale także poleca się go w przypadku płytkich i głębokich zmarszczek, przy likwidacji wiotkiej skóry w okolicy łokci, kolan czy na brzuchu. Zabieg świetnie radzi sobie również w przypadku redukcji trądziku, intensywnej przebudowy skóry, a nawet przy usuwaniu tatuażu!