Zamówiłem bramę do naszego nowego garażu

Niedawno wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Dopiero po wprowadzeniu się zrozumieliśmy, że mogliśmy jednak wybudować dom połączony z garażem. Najpierw mieliśmy w planach postawienie nowoczesnego carportu, ale szybko stwierdziliśmy z żoną, że garaż wolnostojący będzie koniecznością. Ja też potrzebowałem przestrzeni na narzędzia.

Bramę garażową otwieramy telefonem

najlepsze bramy garażowe we WrocławiuI końcem końców bardzo szybko zbudowaliśmy sobie garaż – bo do tego nie potrzebne jest żadne pozwolenie na budowę. To znaczy nie my go budowaliśmy tylko fachowcy rzecz jasna. Zleciliśmy postawienie garażu z betonowych płyt ogrodzeniowych, więc wszystko wyszło dosyć oryginalnie. Nie trzeba było kopać fundamentów, ale musieliśmy zrobić wylewkę betonową pod posadzkę. Potem poszukałem bramy i znalazłem producenta oferującego najlepsze bramy garażowe we Wrocławiu. Bramę wybraliśmy taką rolowaną, która dosłownie tak działa jak domowe rolety zewnętrzne. Najfajniejsza w tej bramie jest automatyka, bo dzięki nowoczesnej technologii możemy otwierać bramę smartfonami. Ja mam tak ustawione, że tylko podjadę pod garaż autem i brama się otwiera. Ale wszystkim można sterować za pomocą kliknięcia wybranej ikony na telefonie. Nawet nie muszę otwierać żadnej aplikacji, bo na ekranie głównym mam przycisk do sterowania naszą bramą. Jest to bardzo wygodne i praktyczne. Dzięki temu, że do bramy nie ma pilotów to nie ma też konieczności ich ciągłego szukania po domu.

Można mieć przy domu nawet najnowocześniejszą wiatę garażową, ale zamknięty garaż to jednak zupełnie coś innego. Nawet jeśli jest to garaż wolnostojący to i tak jest to o wiele wygodniejsze. W środku nie pada, nie wieje i jest w miarę ciepło. Brama garażowa z najnowocześniejszym napędem sterowanym telefonem to ogromna wygoda w użytkowaniu.