Zapisanie się na indywidualną lekcję śpiewu

Mam osiemnaście lat. Jeszcze się uczę w szkole średniej. Mamy ogłoszony w szkole konkurs śpiewu. Swego czasu trochę śpiewałam. Zapisałam się na ten konkurs. Wiem jednak, że powinnam trochę poćwiczyć pod okiem profesjonalisty. Postanowiłam, że zapiszę się na indywidualne lekcje śpiewu. Na pewno takie lekcje pomogą mi podszlifować mój warsztat. 

Odbycie indywidualnych lekcji śpiewu

lekcje śpiewu indywidualne warszawaPoprosiłam swoją koleżankę, by pomogła mi znaleźć dobrą trenerkę śpiewu. Mam nadzieję, że się uda, ponieważ konkurs jest za trzy tygodnie. Chcę na nim jak najlepiej wypaść. Usiadłyśmy przed komputerem i wpisałyśmy: lekcje śpiewu indywidualne warszawa. Udało nam się znaleźć trenerkę, która prowadzi zajęcia indywidualne. Zadzwoniłam tam i wszystkiego się wypytałam. Jak najbardziej mogę na takie zajęcia uczęszczać, ale muszę za nie płacić. Na całe szczęście mam kieszonkowe i zresztą mama obiecała, że mi dołoży pieniędzy. W ten sposób dwa dni później byłam już na zajęciach. Ogólnie trenerka stwierdziła, że ładnie śpiewam, ale mam problem z wyższymi tonami. Nad tym będziemy się skupiać. W sumie odbędę sześć godzin nauki, gdyż w ciągu tygodnia są dwie lekcje. Trenerka uczy mnie jeszcze tak zwanego wyciągania długich dźwięków. Nie jest to łatwe, wychodzi mi to trochę nieczysto, ale nauka czyni mistrza. Bardzo lubię tę zajęcia. Są one ciekawe i zaczęłam już śpiewać trudne piosenki. 

Jestem już po wszystkich lekcjach. Teraz z pewnością siebie mogę przystąpić do konkursu. Łącznie wystąpi osiem wokalistek. Zaśpiewałam już piosenkę i czekam na werdykt. Po godzinie zostały ogłoszone wyniki. Zajęłam ostatecznie trzeci miejsce. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się, że zajdę aż tak daleko. Wszystko to dzięki mojej trenerce. Podziękowałam jej za to.