Zespół na wesele sposobem na życie

Kiedy szukamy pomysłu na życiu, a do głowy nie przychodzi nam nic lepszego niż call center lub grabarz, to niestety jesteśmy w przysłowiowej czarnej otchłani. Dlatego jeśli nie chcemy powielać schematów i być kolejnym korporobotem, to musimy zastanowić się nad tym co najbardziej lubimy w życiu robić i właśnie to zacząć robić.

Czy warto zarabiać jako grajek na weselach?

Zespół na weseleNaszą pasją od najmłodszych lat jest muzyka, a właściwie gra na instrumentach, dlatego warto pomyśleć w jakiej branży możemy wykorzystać swoją pasję i talent. Wiadomo kiedy pieniądze są bardzo potrzebne, to do głowy wpadają najlepsze pomysły. Wtedy postanowiliśmy założyć zespół muzyczny i ukierunkować swoją działalność na występy na uroczystościach. Uroczystości różne, co tylko sobie klient wymarzy, czyli pogrzeb, wesele, urodziny lub stypa. Jednak najczęściej jesteśmy zmuszeni grać na weselach przez co nasz zespół muzyczny został przemianowany zespół na wesele. Generalnie do naszych zadań należy granie na żywych instrumentach oraz śpiew. Oprawa muzyczna jaką zwykliśmy tworzyć jest niepowtarzalna i to właśnie przez to mamy bardzo dużą liczbę klientów, ponieważ nasza muzyka na taśmie z wesela bardzo dobrze się prezentuje i każdy chce taką mieć. Przez to wszystko mamy bardzo dużo potencjalnych klientów, którymi mamy wypełniony terminarz na najbliższe 5 lat, bo jak wiadomo nie ma nic lepszego niż żywa muzyka na weselu.

Bo właśnie do takiej ludzie najlepiej się bawią i taką najdłużej wspominają i bardzo chętnie już w trakcie wesela na którym gramy starają się nas zaklepać na swoje, które odbędzie się dopiero za paręnaście lat. Ale co zaliczka do portfela wpadnie, to wpadnie z tym dyskutować nie należy, wypada się po prostu cieszyć.