Zgłosiłam się na wizytę do optyka

Kiedy miałam siedem lat to okazało się, że posiadałam wadę wzroku i musiałam nosić okulary. Dopiero po pięciu latach podczas kolejnej wizyty dowiedziałam się, że wzrok mi się poprawił i okulary już nie były mi potrzebne. Na badania jednak chodziłam w miarę regularnie.

Badanie wzroku u dobrego optyka

optyk w WarszawieKiedy zaczęłam pracę w firmie doradczej i pracowałam całymi dniami przed komputerem to zauważyłam, że wzrok nie był wcale tak dobry jak mi się wydawało. U optyka co prawda nie byłam od ponad roku i uznałam, że przyszedł najwyższy czas, żeby zapisać się na wizytę. U nas przyjmował dość dobry optyk w Warszawie, do którego zawsze chodziłam, więc tym razem także postanowiłam się zgłosić do tego samego specjalisty. Na wizytę udało mi się zapisać już na piątek co mnie cieszyło. Czułam, że będę musiała nosić okulary, ale chciałam dobrze czuć się w pracy. W dniu wizyty przyjechałam nieco szybciej do placówki medycznej. Przede mną nikogo nie było w kolejce i weszłam szybciej. Po badaniu wzroku, które było bardzo szczegółowe okazało się, że jednak miałam wadę i konieczne były okulary korekcyjne. Z wystawioną receptą od razu udałam się do salonu optycznego. Wybrałam sobie delikatne oprawki i następnego dnia już odebrałam okulary. W poniedziałek w pracy już miałam założone okulary i od razu lepiej mi się pracowało. Oczy już mnie bolały jak patrzyłam się w monitor. Optyk, u którego byłam był doskonałym specjalistą i od razu wiedziałam, że uzyskam od niego odpowiednią pomoc.

Do optyka chodziłam co pół roku, ponieważ chciałam mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki temu, że nosiłam okulary to wzrok mi się nie pogarszał a to było dla mnie najważniejsze. Okulary nosiłam przez cały czas, bo dzięki temu wszystko dobrze widziałam i czy mnie nie bolały.