Zlecenie wykonania druku katalogów

Posiadam własną firmę zajmująca się produkcją torebek i dodatków z galanterii skórzanej, czyli na przykład portfeli. Swoją działalność prowadzę dość i zazwyczaj wystarczyła mi zwykła reklama moich produktów. Przykładem mogą być szyldy, ulotki itp. Ale chyba będzie trzeba rozszerzyć swoja reklamę na większą skalę. Dzięki temu będę mogła pozyskać nowych klientów. 

Nowe katalogi torebek i portfeli

druk katalogów krakówAby dotrzeć do większej ilości klientów trzeba jakoś się zareklamować. Dlatego wpadłam na pomysł, by stworzyć swoje katalogi torebek i portfeli. Potem by dogadać się z jedną lub dwoma gazetami, by te moje katalogi załączali do każdej swojej gazety. Wiadomo, że będzie to dla mnie koszt, ale warto. Dzięki temu liczę, że zyskam wielu nowych klientów. Zapewne dużo osób nie wie, że moja firma w ogóle istnieje, a dzięki tym katalogom na pewno się dowiedzą. Wiele osób czyta swoje ulubione gazety i jak coś jest załączone do gazety, to z chęcią to też przegląda. Druk katalogów kraków musi zostać zlecone w drukarni. Mogę to zlecić sama lub wydać dyspozycje pracownikowi. Oczywiście to co ma znaleźć się w katalogu jest ważne i ostateczne zdanie należy do mnie. Moi pracownicy tworzą cały katalog i przekazują mi go do zaakceptowania. Jak jest w porządku to całość idzie do druku. Znam jedną drukarnie, która bardzo szybo jest w stanie wydrukować zamówienie. Skoro ten nasz katalog torebek i portfeli ma być dodatkiem do innej gazety to musimy wydrukować bardzo sporo egzemplarzy. Zanim powiem drukarni ile potrzebuję, to kontaktuję się najpierw z gazetą, w której maja być one umieszczone i tam dowiaduję się ile będą wypuszczać egzemplarzy. Dzięki temu wiem ile mam zlecić sztuk katalogów do druku.

Jeśli coś produkujecie to warto stworzyć swój własny katalog i dać go druku. A potem można rozdawać je ludziom na ulicy, wrzucać do skrzynki i zamieszczać jako dodatek do gazety. Ja wybrałam tą ostatnią opcję, ponieważ dotrę ze swoim katalogiem do większej liczby odbiorców. Mam nadzieję, że dzięki temu zyskam nowych klientów.