Znajduję dziewczynie klientów na fotografię ślubną

Agnieszkę poznałem na imprezie, którą organizował mój kolega. Robiła wtedy zdjęcia, które każdy z nas dostał drogą elektroniczną. Przyznam, że bardzo mnie zainteresowała swoją osobą i zaczęliśmy się spotykać. jesteśmy razem już dwa lata.

Fotografia ślubna mojej dziewczyny jest znana na śląsku

śląska fotografia ślubnaAgnieszka bardzo lubi fotografować i pewnego razu nawet zrobiła zdjęcia u naszych znajomych na ślubie. Wykonała dla nich na prawdę świetną sesję zdjęciową i pomyślałem wtedy, że taki talent nie może się zmarnować. Jej zdjęcia są na prawdę doskonałe a taka śląska fotografia ślubna nie jest wykonywana za darmo. Agnieszka może połączyć przecież pasję z zajęciem zawodowym. Zaprojektowałem stronę internetową ze zdjęciami Agnieszki i zachęcałem ludzi do skorzystania z jej usług. Do Agnieszki zaczęło się zgłaszać mnóstwo osób i nie miała ona pojęcia dlaczego tak się dzieje. W ciągu miesiąca zarobiła ogromne pieniądze a na dodatek jej  śląska fotografia ślubna stała się bardzo znana. Wyjaśniłem jej od razu jaki prezent jej przygotowałem ze stroną internetową. Dzięki temu znalazłem dla mnie tak wielu klientów, którzy skorzystali z jej usług. Agnieszka była mi bardzo wdzięczna ale dziwiła się, że o niczym jej nie chciałem powiedzieć. Przyznałem, że chciałem, żeby najpierw się sprawdziła. Wiem jaka ona jest, bałaby się pewnie podjąć takie kroki i zrezygnowałaby ze strony. Dzięki mojemu pomysłowi jest teraz najlepszą fotografką, która świadczy profesjonalne usługi. Rozglądamy się już nawet za jakimś miejscem na jej biuro.

Od tamtego czasu Agnieszka bardzo się rozwinęła. Robi jeszcze lepsze zdjęcia i nawet wygrała jakiś konkurs fotograficzny. Jestem z niej bardzo dumny i cieszę się, że dzięki mojej inicjatywie tak mocno rozwinęła swoje skrzydła.