Zrób sobie prezent odwiedź sklep z dronami

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a ja nie wiem co kupić swojemu dziecku? Większość już ma, telefon ma nowoczesny bo dostał na urodziny, komputer od dziadków i co mu teraz kupić? Jest jakiś sklep z dronami?

Sklep z dronami to dobry biznes.

dronWtem wpadłem na genialny pomysł – kupie mu drona. Nie dość, że dziecko będzie miało zabawę to także ja jako ojciec też będę miał frajdę. Dlatego niewiele myśląc siadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem słowa „sklep z dronami”. Najpewniej pod tym hasłem znajdę jakieś ciekawe oferty. I rzeczywiście znalazło mi wiele stron z tym właśnie sprzętem, ale poza tym, że dowiedziałem się o tym iż istnieją drony z kamerą to nic więcej mi to nie mówi. Jakieś liczby symbole i tym podobne, czyli coś na czym się nie znam. Wynalazłem adres najbliższego sklepu, który szczęśliwie znajdował się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Niewiele myśląc poszedłem do niego zaczerpnąć opinii fachowca. Tak jak przypuszczałem na wystawie było wiele dronów mniejszych i większych oraz phantom 3 plecak. Oczywiście pan który mnie obsługiwał sam podszedł i zapytał czy w czymś pomóc. No jako, że noga jestem w te klocki to oczywiście się zgodziłem. Okazało się, ze te wszystkie liczby oznaczają ile wytrzymuje bateria, jak jest mocna, jaką prędkość może osiągnąć dron oraz na jaką odległość może być oddalony od pilota. Poza dronami były tam tez latające modele śmigłowców, a także modele łodzi. Jednak ja chciałem drona i zaraz zacząłem wypytywać ekspedienta o najlepszy. Oczywiście najlepszy to kilka tysięcy złotych, ale miał on funkcje, które mi nie potrzebne, a dodatkowo był to dron z kamerą. W końcu wybrałem odpowiedni cenowo model i wróciłem do domu.

Oczywiście przed wręczeniem go synowi sprawdziłem go jak działa i wtedy zapakowałem go ładnie i ułożyłem pod choinkę. Jednak radość dziecka to bezcenne uczucie, za które warto zapłacić każdą sumę. Sklep z dronami to był dobry pomysł.